twojadzidzia.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Projektory do rysowania dla dzieci

Nie każdemu maluchowi malowanie z wyobraźni przychodzi równie łatwo, a zwykłe kolorowanki nieco jednak ograniczają małego artystę. Z pomocą mogą przyjść dostępne w naszym sklepie projektory do nauki rysowania dla dzieci. Pozwalają one bowiem nie tylko kolorować obrazki, lecz przede wszystkim ćwiczyć paluszki oraz całą rękę poprzez rysowanie mniej lub bardziej skomplikowanych kształtów po wyświetlającym się na kartce konturze. Sama forma oraz mnogość obrazków dołączonych do projektorów sprawia, że dzieci naprawdę chętnie sięgają po kredki i nawet nie zauważają, że to nie tylko dobra zabawa, lecz także nauka. Przyjemne kolory i kształty dodatkowo zwiększają atrakcyjność zabawki.

Projektor do rysowania stolik krówka mazaki 222-1N Projektor do rysowania stolik krówka mazaki 222-1N Klienci kupili 5 szt.
Producent: Luxma
Cena:

27,90 zł

szt.
zobacz więcej
Projektor do rysowania stolik miś rzutnik 2200-9z Projektor do rysowania stolik miś rzutnik 2200-9z Klienci kupili 3 szt.
Producent: Luxma
Cena:

34,10 zł

szt.
zobacz więcej
Projektor nauki do rysowania dla dzieci MIŚ ze stolikiem 2200-9f Projektor nauki do rysowania dla dzieci MIŚ ze stolikiem 2200-9f Klienci kupili 6 szt.
Producent: Luxma
Cena:

34,10 zł

szt.
zobacz więcej
Projektor do rysowania dinozaur stolik chińczyk 41 Projektor do rysowania dinozaur stolik chińczyk 41 Klienci kupili 9 szt.
Producent: Luxma
Cena:

41,85 zł

szt.
zobacz więcej
Projektor rzutnik do nauki rysowania slajdy YM134 Projektor rzutnik do nauki rysowania slajdy YM134 Klienci kupili 1 szt.
Producent: Luxma
Cena:

41,85 zł

szt.
zobacz więcej
Projektor do rysowania stolik gryzak renifer 20221 Projektor do rysowania stolik gryzak renifer 20221 Klienci kupili 1 szt.
Producent: TD
Cena:

41,85 zł

szt.
zobacz więcej
Projektor do rysowania stolik gryzak pies 2022-2 Projektor do rysowania stolik gryzak pies 2022-2 Klienci kupili 11 szt.
Producent: TD
Cena:

41,85 zł

szt.
zobacz więcej
Projektor do rysowania stolik miś tetris 2200-10r Projektor do rysowania stolik miś tetris 2200-10r Klienci kupili 2 szt.
Producent: Luxma
Cena:

43,75 zł

szt.
zobacz więcej
Projektor do nauki do rysowania dla dzieci nóżki dinozaur muzyka Projektor do nauki do rysowania dla dzieci nóżki dinozaur muzyka Klienci kupili 20 szt.
Producent: Luxma
Cena:

45,63 zł

szt.
zobacz więcej
Projektor nauki rysowania na nóżkach DINOZAUR muzyka 7N Projektor nauki rysowania na nóżkach DINOZAUR muzyka 7N Klienci kupili 3 szt.
Producent: Luxma
Cena:

45,90 zł

szt.
zobacz więcej

Projektor do rysowania dla dzieci – nauka i rozwijanie motoryki małej

Tak, jak już wcześniej wspominaliśmy, zabawki z tej kategorii to niezwykle interesująca alternatywa dla zwykłych kartek i kredek czy nawet gotowych kolorowanek, które można powiedzieć, że są de facto jednorazowe. Projektor do nauki rysowania pozwala dzieciom bowiem wielokrotnie malować to samo jednak np. z użyciem zupełnie innych kolorów. Poza tym bawiąc się nim z naszą pociechą możemy skupić się nie tylko na odwzorowywaniu poszczególnych obrazków, lecz także na poznawaniu nowych słów czy powtarzaniu kolorów.

Nauka rysowania dla dzieci w nowoczesnej odsłonie

Proponowane przez nas projektory świetnie sprawdzają się zarówno u tych maluchów, które kochają wszelkiego rodzaju prace artystyczne, jak również u tych, które do tej pory stroniły raczej od tego typu zabaw. Dla kilkulatków wyświetlanie obrazków na kartce to niemalże magia i niezwykle ciekawe doświadczenie, którego będą po prostu ciekawe. Poza tym do większości oferowanych przez nas zestawów dołączane są nie tylko specjalne dyski z ciekawymi obrazkami dopasowanymi do wieku użytkowników, lecz także różnokolorowe mazaki. Niektóre z nich pozwalają nawet grać w “Chińczyka” czy “Węże i drabiny!”

Wybierz zestaw dla swojego syna lub córki i zapomnijcie o siedzeniu nad pustą kartką papieru!

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl