Promocje

Szukasz pomysłu na prezent dla kilkuletniego brzdąca? Zależy Ci na tym, żeby maluch miał możliwie dużo różnych okazji do rozwoju intelektualnego? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta zawierające najciekawsze gry i zabawki edukacyjne! Są one adresowane do dzieci w różnym wieku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że znajdziesz pasujący prezent bez względu na wiek dziecka. Jest to o tyle ważne, że między dziećmi w różnym wieku występują znaczne różnice w motoryce oraz umiejętności abstrakcyjnego myślenia. Zbyt skomplikowany produkt tylko zniechęci dziecko do nauki, natomiast zbyt prosta może znudzić się po kilkunastu minutach zabawy.

 

Nauka nie musi być nudna!

Małe dziecko ma przed sobą mnóstwo wiedzy do opanowania – nie dość, że trzeba zrozumieć świat i umieć go nazwać, to jeszcze trzeba nauczyć się takich rzeczy jak koordynacja oko-ręka. Najlepszym sposobem na przyswojenie tej wiedzy i nauczenie się pewnych umiejętności są konkretne gry i zabawy zaprojektowane specjalnie w celach edukacyjnych.

W ramach różnych gier dzieci wprost uwielbiają udawać dorosłych i odgrywać różnorakie role, które obserwują na co dzień. Edukacyjny zestaw małego lekarza pozwoli maluchom nie tylko wcielić się w ciekawą postać w ramach zabawy, lecz także nauczy wielu nowych słów, a także pomoże wyjaśnić, na czym polega wizyta u lekarza. A może Twoje dziecko uwielbia rysować i zdarza mu się przelewać myśli nie tylko na papier, lecz także ściany lub inne miejsca, które nie najlepiej się do tego nadają? Tablica kredowo-magnetyczna będzie znakomitym rozwiązaniem, które zapewni odpowiednio dużo przestrzeni i ułatwi edukację artystyczną początkujących rysowników i rysowniczek!

Podziel się z nami swoją opinią!

Nikt nie zna się na grach tak dobrze jak dzieci! Dlatego też zawsze jesteśmy szczęśliwi, kiedy widzimy zadowolone uśmiechy najmłodszych, którzy spędzają czasem całe dnie na zabawie z naszymi produktami edukacyjnymi. Produkt, który znalazłeś na naszej stronie, okazał się strzałem w dziesiątkę? Opowiedz nam o tym!

Bestsellery
Stolik do piasku i do wody delfin młyn 25 el 9829
Stolik do piasku i do wody delfin młyn 25 el 9829
81,12 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl