Promocje
Rowerek trójkołowy z pedałami i koszyczkiem T1 zielony
Rowerek trójkołowy z pedałami i koszyczkiem T1 zielony
169,99 zł 136,99 zł
Rowerek trójkołowy z pedałami i koszyczkiem T1 niebieski
Rowerek trójkołowy z pedałami i koszyczkiem T1 niebieski
169,99 zł 136,99 zł

Rozwój technologii przyniósł nieograniczone możliwości w zakresie organizowania rozrywki naszym pociechom. Choć maluchy nadal kochają klocki, maskotki, lalki i samochodziki, poziom wymagań względem tych zabawek stale wzrasta, a producenci prześcigają się w obmyślaniu coraz to bardziej innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań.

Zabawki zdalnie sterowane na pilota


Któż z nas nie marzył w dzieciństwie o samochodziku sterowanym na pilota? Jeszcze kilka dekad temu tego typu produkt wydawałby się zupełnie poza zasięgiem – dziś jest już niemal standardem i chyba najbardziej pożądanym przez najmłodszych gadżetem. Choć nie wszyscy rodzice są zwolennikami technologicznych nowinek, warto pamiętać, że dzisiejsze kilkulatki dorastają w zupełnie innej niż my rzeczywistości, w związku z czym przejawiają inne zainteresowania, umiejętności i potrzeby.

Zabawki zdalnie sterowane na pilota mają zresztą wiele korzyści:

* rozwijają wyobraźnię oraz umiejętności manualne,

* są bezpieczne i łatwe w obsłudze – dziecko może się nimi posługiwać samodzielnie,

* dają niezliczone możliwości zastosowań, dzięki czemu nie powodują nudy,

* przygotowują malucha do sprawnego funkcjonowania w świecie technologii.


Zabawki zdalnie sterowane dla dzieci


Charakterystyczną cechą naszych produktów jest wysoki poziom estetyki wykonania oraz drobiazgowość, z jaką oddane zostały ich poszczególne elementy. Dostępne w ofercie wyścigówki, terenówki i czołgi są doskonałymi miniaturami tych maszyn, które już od najmłodszych lat pozwolą Waszym dzieciom zrozumieć działanie pojazdów mechanicznych. Zabawki nie tylko wyglądają jak prawdziwe pojazdy, ale także wyposażone są w wiele interaktywnych funkcji: miganie świateł, regulację i amortyzację kół, zdalną obsługę za pomocą pilota lub komend głosowych.

Nasze samochodziki i roboty przynoszą mnóstwo radości i pomagają wychowywać przyszłych inżynierów, kierowców, sportowców. Zapoznaj się z bogatą ofertą pojazdów zdalnie sterowanych na pilota i wybierz najbardziej kosmiczny model dla swojego dziecka!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl