Promocje

Wiele dzieci wprost uwielbia rysować i spędzać czas przy zajęciach plastycznych. Jedyne, co je wtedy ogranicza to wyobraźnia, a ta – jak wszyscy dobrze wiemy – nie zna absolutnie żadnych granic!

Ciągłe dokupywanie kartek może być jednak odrobinę uciążliwe w pewnym momencie. Z pomocą przybywają zabawki plastyczne takie jak projektory, tablice do rysowania oraz zestawy do zabawy z plasteliną! Tego typu produkty to znakomity sposób na pobudzanie wrażliwości dziecka oraz zachęta do dalszego rozwoju. 

 

Długopis UV z LED niewidzialne napisy Długopis UV z LED niewidzialne napisy
Producent: TD
Cena: 220,99 zł
zobacz więcej

Projektory i plastelina dla małych malarzy i rzeźbiarek!

Talent plastyczny i potrzeba ekspresji mogą objawiać się u Twojego dziecka na różne sposoby! Niektóre maluchy wolą spędzać czas, tworząc z głowy lub na podstawie szablonów dołączonych do tablicy, inne zaś uwielbiają bardziej interaktywne zabawy, np. z plasteliną lub w piaskownicy.

 Znajdziesz w naszym sklepie między innymi:

  • projektory do rysowania – ułatwia dziecku odwzorowywanie kształtów dołączonych do zestawu,
  • tablice LED – sprawdzą się nie tylko jako sprzęt do rysowania, lecz także do nauki pierwszych liter oraz cyferek!
  • piasek kinetyczny (z dołączaną piaskownicą) – wykonany z naturalnych składników, wyjątkowo plastyczny; do tego bardzo łatwo można umyć rączki po skończonej zabawie,
  • długopisy UV – napisy są widoczne tylko, jeśli podświetlisz je diodą LED, znakomity dodatek do zabawy w agentów przekazujących sobie tajne informacje.

Mali artyści poznają w ten sposób nowe połączenia kolorów, pierwsze techniki artystyczne. Dzięki chwilom spędzonym przy tablicy z projektorem wyrabiają sobie także coraz lepszą precyzję w trzymaniu pisaków. Nie mówiąc już o tym, że zmniejszasz szansę na to, że ściana w Twoim mieszkaniu zostanie wykorzystana w pewnym momencie jako sztaluga! Z naszymi przyrządami dzieci zawsze będą miały możliwość realizacji swoich pomysłów!

Kolejne dzieło sztuki na tablicy LED? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Twój mały Matejko spędza całe godziny na tworzeniu kolejnych rysunków na podstawie szkiców z projektora? A może córeczka odkryła w sobie talent plastyczny i co chwila dostajesz nowe dzieła z piasku kinetycznego?

Daj nam znać, zostawiając krótką recenzję na stronie sklepu! Uśmiech dziecka to dla nas najwspanialsza forma pochwały!

Masz pytania dotyczące dostępności produktów? Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego!

Bestsellery
Stolik do piasku i do wody delfin młyn 25 el 9829
Stolik do piasku i do wody delfin młyn 25 el 9829
81,12 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl