Promocje

Rozwijaj wrażliwość i talent swojej pociechy.

Odkryj świat muzyki, która towarzyszy każdemu z nas od maleńkości! Postaw na wyjątkowe instrumenty, dzięki którym Twój maluch zacznie rozwijać swoje muzyczne, artystyczne zdolności. W ofercie znajdziecie prawdziwie bogaty wybór niezwykłych produktów, dzięki którym Wasze dzieci poznają świat harmonii i dźwięków. Na co w takim razie może liczyć Twój brzdąc, jeśli zdecydujesz się na zakup urządzeń z tej kategorii?

Jakie pasje może dzięki nim rozwijać dzięki nim przedszkolak lub uczeń?

Niech melodia rozbrzmiewa – zabawki muzyczne i instrumenty dla dzieci w różnym wieku

Pośród instrumentów dla naszych najmniejszych pociech przygotowaliśmy organy z mikrofonem, zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Ponadto można u nas znaleźć dużą elektryczną gitarę wraz ze wzmacniaczem, a także... mikrofonem! Dzięki nam Twoje dziecko będzie mogło nie tylko trenować grę, ale również wykazać się wokalnie! Dla miłośników rytmów mamy z kolei perkusję niczym z prawdziwego zdarzenia zespołu rockowego. Mniejsze maluchy z kolei zadowolą się interaktywnym bębenkiem obrotowym z muzyką i światełkami.

Poza tym dla niemowląt oferujemy też takie zabawki, jak kolorowe, interaktywne pianinka, które łączą zabawę z poznawaniem odgłosów zwierzątek czy też cyferek.

Gitara elektryczna z mikrofonem różowa Gitara elektryczna z mikrofonem różowa
Producent: TD
Cena: 33,99 zł
zobacz więcej

Instrumenty muzyczne dla dzieci – zabawki dla przyszłych piosenkarek oraz gwiazd rocka

Obcowanie z różnego rodzaju dźwiękami oraz możliwość samodzielnego komponowania melodii na instrumentach rozwija dzieci na wielu różnych płaszczyznach. Budujemy w nich w ten sposób wrażliwość zmysłową, w tym także na sztukę oraz piękno otaczającego nas świata. Pozwalamy rozładowywać gromadzące się w nich emocje i wyrażać własną osobowość. Wspieramy ponadto rozwój koncentracji, a także motoryki małej - w końcu na początku każdy z nas musiał wytrenować swoje paluszki, by uderzać nimi we właściwe klawisze czy pociągać za odpowiednie struny. Instrumenty nie są więc zwykłymi zabawkami dla dzieci. To inwestycja w ich umiejętności, osobowość oraz pewność siebie. Czy to z gitarą czy to z mikrofonem w końcu każde wychodzi na domową scenę i występuje przed swoją własną, małą, lecz bardzo ważną dla nich publicznością - rodziną.

Nasze zabawki muzyczne i instrumenty dla dzieci to doskonały prezent!

Jeśli Twoja córka lub syn, uwielbia śpiewać bądź grać, z pewnością ucieszą się czy to z mikrofonu czy też z gitary elektrycznej, perkusji bądź keyboardu. Będą one jednak nie tylko spełnieniem ich dziecięcych marzeń i przyczynkiem do dobrej zabawy, lecz także potwierdzeniem, że rodzic wspiera ich w rozwijaniu muzycznej pasji i wierzy w ich umiejętności. Jeśli zdolności i dobry słuch wykazują także Twoi siostrzenica lub bratanek, wnuczka bądź wnuczek nasze zabawki i instrumenty sprawdzą się doskonale jako prezent na urodziny, imieniny czy też z innej ważnej dla nich okazji. A uśmiech i radość dziecka wynagrodzą godziny poświęcone na naukę gry lub śpiewu.

Zdecyduj się na skorzystanie z naszej oferty i pozwól, żeby Twój maluch odkrył świat wypełniony dźwiękami! Kto wie? Może wyrośnie Ci z niego znany na cały świat muzyk?
Bestsellery
Stolik do piasku i do wody delfin młyn 25 el 9829
Stolik do piasku i do wody delfin młyn 25 el 9829
81,12 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl