twojadzidzia.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

❤️Miło Cię widzieć

Kostki edukacyjne sortery

Kostka edukacyjna i sorter

Każdego dnia niemowlęta uczą się mnóstwa nowych rzeczy – zarówno podczas wspólnej jak i samodzielnej zabawy! Ten okres w życiu dziecka odznacza się wyjątkowo intensywnym rozwojem sensorycznym i nauką bardzo wielu rzeczy jednocześnie. Dobrze dobrane zabawki interaktywne pomogą Ci dodatkowo stymulować ten proces i rozwijać zdolności poznawcze Twojego malucha! Są one projektowane w taki sposób, aby pobudzać dzieci między innymi na gruncie sensorycznym. Maluchy poznają nowe bodźce, oswajają je (uczą się używać kostki edukacyjnej i wywoływać konkretne dźwięki), a przy okazji uczą się nazywać konkretne zjawiska.

 

Zabawki interaktywne dla maluchów

Polecamy między innymi edukacyjne kostki sensoryczne, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby uczyć dzieci myślenia na różnych poziomach. Pomagają one rozwijać koordynację oko-ręka, a także pomagają w nauce pierwszych cyferek! Każda strona kostki sensorycznej zawiera inną grę lub zagadkę do rozwiązania, która w ciekawy sposób uczy dzieci, jak pewne fakty i zjawiska mogą się ze sobą łączyć. Pamiętaj – to, co dla nas może być banalnie proste, dla maluchów jest zupełnie nową sprawą, którą należy zbadać dokładnie ze wszystkich stron!

Nasz sklep to jednak nie tylko edukacyjne kostki! Polecamy również interaktywne pojazdy dostępne w asortymencie. Zaprogramowane dźwięki oraz zainstalowane światełka nie tylko sprawią dziecku radość, lecz także pomogą w nauce między innymi kolorów oraz nazw poszczególnych zwierząt! Dołączone do zestawów grzechotki w różnych kształtach będą także świetną zachętą do poznawania zupełnie nowych słów!

Podziel się z nami swoją opinią!

Serdecznie zachęcamy nie tylko do zakupu, lecz również dzielenia się opiniami na temat zakupionych zabawek. Daj nam znać, czy Twoje dziecko lubi spędzać czas, główkując nad jedną z naszych edukacyjnych kostek sensorycznych albo pojazdów interaktywnych. Dziecięca frajda to dla nas najwyższa rekomendacja!

Jeśli masz pytania dotyczące któregoś z naszych interaktywnych zabawek edukacyjnych – o ich dostępność, wykorzystane materiały lub inne właściwości – serdecznie zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularzy dostępnych pod każdym z nich!

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl